Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Aktualności/Wydarzenia

Konkurs kapeluszy

 

W sobotę, 8 czerwca br., uczestnicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej wzięli udział w X Dniu Warszawskich Uniwersytetów  Trzeciego Wieku, a przy okazji w konkursie kapeluszy. Jubileuszowe spotkanie uświetnił występ muzyczny Izabeli Trojanowskiej.

Czytaj więcej: Konkurs kapeluszy

Projekt "Praca - czemu nie?"

 

Projekt "Praca-czemu nie?" jest skierowany do mieszkanek Ursynowa w wieku 25 - 44 lata, zarówno pracujących, jak  i nieaktywnych zawodowo z uwagi na opiekę nad dzieckiem, osobą zależną lub z innych powodów.

Projekt jest odpowiedzią na zgłaszane przez kobiety trudności z powrotem na rynek pracy wynikające przede wszystkim z lęku i braku wiary w skuteczność swoich działań, a także obaw dotyczących zmiany swojej sytuacji zawodowej. Projekt wpisuje się w potrzeby kobiet, w tym uczestniczek seminarium "Praca-czemu nie?" z października 2018 roku.

Rekrutacja trwa do 14.06.2019

Projekt jest realizowany od 1 czerwca do 30 listopada 2019 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z pracownikami Zespół Rozwoju Zawodowego, tel.  22 545 91 70, kom. 500 833 146, od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16.

 

Przygotowania uczestników Dziennego Domu do przeglądu amatorskiej twórczości "Seniorzy mają talent”

 

Uczestnicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej przy ul. J. Cybisa 7 już od wielu tygodni aktywnie przygotowują się do kolejnej edycji przeglądu pn.  „Seniorzy mają talent”. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach seniorzy zaprezentują się w kategoriach plastycznych.

Czytaj więcej: Przygotowania uczestników Dziennego Domu do przeglądu amatorskiej twórczości "Seniorzy mają talent”

"Odważni Przełamują Stereotypy" - aktualizacja maj

W okresie luty 2019 – maj 2019 roku uczestnicy projektu skorzystali z:

• konsultacji psychologicznych, 

• terapii psychologicznych,

• coachingu indywidualnego, 

• coachingu grupowego: wyjście na koncert,

• porad prawnych,

• kursów zawodowych: „Indywidualny kurs języka angielskiego”, „Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych”, „Zawodowy kurs stylizacji paznokci”, „Indywidualny kurs języka angielskiego przygotowujący do matury pisemnej na poziomie podstawowym”, „”Skuteczny Handlowiec – techniki sprzedaży – cz. I”, „Skuteczny Handlowiec – techniki sprzedaży – cz. II”, „Projektowanie wnętrz Artlantis”, „Rejestratorka medyczna”, „Zawodowy kurs kosmetyczny”, „Pracownik gospodarczy”. 

W maju 2019 r. rozpoczęły się kursy: „Depilacja woskiem”, „Regulacja brwi z henną”, „Lifting żęs”, „Henna pudrowa”, „Licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN”, „Licencja Zarządcy Nieruchomości PFRN”.

Na bieżąco wybierani są wykonawcy kursów i szkoleń zawodowych, uczestnicy mogą skorzystać z porad prawnych, konsultacji i terapii psychologicznej oraz opieki nad dziećmi.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji na temat projektu zapraszamy do Biura Projektu w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy ul. J. Cybisa 6 lub kontakt telefoniczny: 22 545 91 71, 518 729 586.

 

Koordynator Projektu
Beata Kanarska

 

Wolontariusze w teatrze Kwadrat

 

W dniu 11.05.2019 r. wolontariusze współpracujący z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy obejrzeli wystawianą w teatrze Kwadrat sztukę pt. „Ciotka Karola”.

Czytaj więcej: Wolontariusze w teatrze Kwadrat

Więcej artykułów…

Strona 1 z 81

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates