Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Aktualności/Wydarzenia

Festiwal Indyjski

 

W niedzielę 06 października 2019 r., w ramach Tygodnia Indyjskiego na Ursynowie, w hali sportowo-widowiskowej Arena Ursynów, odbył się „Najdłuższy festiwal tańca indyjskiego - NAVRATRI 2019 - GARBA  & DANDIYA  FESTIVAL.

Czytaj więcej: Festiwal Indyjski

Jesień w Środowiskowym Domu

 

Środowiskowy Dom Samopomocy pomimo jesiennej szarugi nieustannie budzi się do życia. Uczestnikom nie przeszkadzają ani słota, ani wiatr, ani też pierwsze oznaki przeziębienia.  W zdecydowanej większości aktywnie uczestniczą w zajęciach i wszelkich imprezach wyjazdowych. Niezmiennie relaksują się podczas arteterapii tworząc dzieła z ceramiki oraz malując obrazy. Poznają nowe techniki i style, doskonalą swój warsztat pracy twórczej, próbują nawet zdobyte umiejętności wykorzystywać w warunkach domowych, w czasie wolnym od zajęć. Wykorzystując jesienną aurę zatapiają się w literaturze korzystając z biblioterapii, wspólnie pracują nad własnymi projektami, razem odpoczywają, planują i marzą.

Czytaj więcej: Jesień w Środowiskowym Domu

Nowa struktura organizacyjna

Dnia 1.10.2019 r. Ośrodek rozpoczął pracę w nowej strukturze organizacyjnej. W ramach istniejących Działów zostały wyodrębnione: Zespoły ds. świadczeń przyznawanych decyzją, Zespół ds. pierwszego kontaktu, Zespół ds. pracy socjalnej oraz Zespół ds. usług.

Odbyły się warsztaty dla 4 grup pracowników Ośrodka, na których omówione zostały elementy nowego regulaminu organizacyjnego OPS, w tym m.in. podział zadań między poszczególnymi zespołami. Warsztaty prowadzone były przez eksperta, który ściśle współpracuje z Ośrodkiem na każdym etapie przeprowadzanych zmian organizacyjnych.

Do zespołu pracowników Ośrodka od 1.10.2019 r. dołączył pracownik socjalny w Zespole ds. pierwszego kontaktu oraz psycholog w Zespole ds. usług.

Regularnie odbywają się spotkania Zespołu ds. wdrażania zmian organizacyjnych, na których omawiane są poszczególne elementy procesu zachodzącego w Ośrodku. 

 

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji na temat projektu zapraszamy do Biura Projektu w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów 

m.st. Warszawy przy ul. J. Cybisa 6 lub kontakt telefoniczny: 22 545 91 70, 518 729 586.

VI Uczta - Ursynowski czas z twórczością amatorską

 

W piątkowe popołudnie, 27 września br. seniorzy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów wzięli udział w VI Festiwalu – Ursynowski Czas z Twórczością  Amatorską, który odbył się w Domu Sztuki SMB „Jary”.

Czytaj więcej: VI Uczta - Ursynowski czas z twórczością amatorską

Jarmark kreatywności

 

W niedzielę, 29 września br. uczestnicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów wzięli udział w uroczystych obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych zorganizowanego przez Stowarzyszenie – „mali bracia Ubogich” w Ogrodzie Saskim.

Czytaj więcej: Jarmark kreatywności

Więcej artykułów…

Strona 1 z 85

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates