Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Honda dzieciom z Ursynowa

W dniu 30.09.2017 r. na PGE Stadionie Narodowym podczas corocznego spotkania firmy Honda Motor Europe Limited w ramach akcji „Honda Joy for Charity Project” nastąpiło symboliczne przekazanie prezentów dla dzieci podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Dary zostały zakupione przez ponad 400 pracowników Hondy z Europy, Afryki i Wschodu w krajach ich pochodzenia. Wśród upominków znalazły się zabawki, przybory szkolne i gry. Z rozmowy z poszczególnymi pracownikami Hondy wynikało, że w zakup zabawek angażowane były całe rodziny. Zgodnie z wolą darczyńców otrzymane upominki trafią do najbardziej potrzebujących małych mieszkańców Ursynowa. 

Pragniemy serdecznie podziękować pracownikom Honda Motor Europe Limited za to ogromne zaangażowanie, wielkie serce, dużą wrażliwość na rzecz dzieci oraz wybór naszego Ośrodka jako beneficjenta akcji. Mamy nadzieję, że zaowocuje to dalszą współpracą. 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates