Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Święto Edukacji Narodowej w Dziennym Domu Pomocy Społecznej na Ursynowie

W czwartek 12 października 2017 r. w ramach projektu: „ Aktywny Senior  - Z pamiętnika Babci,  Dziadka”  realizowanego  w  Dziennym  Domu   Pomocy  Społecznej  Dzielnicy  Ursynów z okazji Święta Edukacji Narodowej, seniorzy rozwiązywali test z matematyki. Tego dnia uczestnicy   Dziennego Domu,   wystylizowani  na  uczniów,  znów  zasiedli  do  szkolnych   ławek i punktualnie o godzinie 11.00 przystąpili do rozwiązywania  testu. Składał się on z dwunastu zadań dotyczących wykonywania obliczeń zegarowych, porównywania liczb oraz rozwiązywania zadań tekstowych na dodawanie i odejmowanie. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem dokonywali obliczeń i z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników.   

Bardzo dziękujemy uczestnikom Dziennego Domu za wspaniałą atmosferę i czynny udział w obchodach Święta Edukacji Narodowej. 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates