Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Sobotnie spontanicznie z wolontariuszami

W dniu 28.10.2017 r. odbyła się druga edycja warsztatów z cyklu „Dać innym i zadbać o siebie - moje zasoby i ograniczenia w pracy wolontariusza”. 

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu „Wolontariat 2017”. Warsztaty ponownie poprowadziła psycholog, terapeuta, coach z wieloletnim doświadczeniom, nasza wolontariuszka - Joanna Tarnowska. 

Uczestnicy spotkania w miłej i kameralnej atmosferze mogli podzielić się swoimi doświadczeniami, poszerzyć zakres wiedzy oraz nabyć nowe umiejętności społeczne. 

 Wieczorem odbyło się też wspólne wyjście z wolontariuszami do Och-Teatru na sztukę „Prapremiera dreszczowca”. To komedia w najczystszej postaci i najprostszej formie. Fabułą sztuki jest zabawna opowieść o amatorskim teatrze i o tym, że wszystko, co złe, może zdarzyć się właśnie w dniu premiery przestawienia. 

Miło nam było spędzić czas w gronie wolontariuszy, poznać się bliżej i wymienić spostrzeżeniami dotyczącymi pracy wolontarystyczej. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszom, którzy zgodzili się spędzić z nami swój sobotni wieczór.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates