Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Dzień Pracownika Socjalnego 2017 r.

W dniu 17 listopada 2017 r. w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st.Warszawy odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. 

W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Dzielnicy Ursynów- Pan Robert Kempa, Zastępcy Burmistrza - Pan Piotr Zalewski i Pan Rafał Miastowski,  Wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Pomocy Rodzinie– Pan Krystian Malesa, Naczelnik Wydziału Zasobów Lokalowych dla dzielnicy Ursynów- Pani Monika Momot, Komendant Policji Pan Paweł Krauz oraz przedstawiciel Straży Miejskiej Pan Robert Oliwa.

 Podczas uroczystości wyróżnieni zostali pracownicy Ośrodka, którzy otrzymali z rąk Dyrektora Ośrodka - Pana Marka Pawlęga awanse zawodowe oraz podziękowania. Następnie Burmistrz Dzielnicy Ursynów- Pan Robert Kempa złożył podziękowania i życzenia dla pracowników Ośrodka za zaangażowanie i ofiarność w pracy na rzecz drugiego człowieka oraz pogratulował wytrwałości i efektywności w realizacji trudnych zadań z zakresu pomocy społecznej. Do podziękowań przyłączyli się pozostali zaproszeni goście, którzy w swoich wystąpieniach wyrazili zrozumienie dla trudnej roli pracownika socjalnego i uznanie dla jego pracy.

Muzyczną oprawę spotkania  zapewnił energiczny i dynamiczny wystep chóru Singin' Warsaw, który zaprezentował muzykę gospel w języku angielskim i polskim.

Na koniec zaproszono wszystkich na uroczysty  poczęstunek.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates