Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie ze stylistami fryzur w ŚDS na Ursynowie

W dniu 27 listopada br. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy, przy ul. Pachnącej 95 mieli przyjemność gościć w Warszawskim Domu Fryzjerów. Spotkanie ze stylistami fryzur i fryzjerami odbyło się w zabytkowej kamienicy o klasycznym wnętrzu. Atmosferę spotkania poza doborem fryzury i uczesania dla każdego biorącego udział w przedsięwzięciu wzbogacił przygotowany słodki poczęstunek z aromatyczną kawą. Jako zaproszeni goście przeszliśmy szkolenie z zakresu pielęgnacji i stylizacji włosów oraz otrzymaliśmy specjalistyczne kosmetyki. Uczestnicy Ośrodka Wsparcia czuli się zaszczyceni i wyróżnieni, mogąc korzystać z porad profesjonalistów, dzięki czemu poczuli się wyjątkowo. Dla wielu Uczestników było to bardzo wartościowe doświadczenie.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates