Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie wigilijne w Środowiskowym Domu Samopomocy

 

W dniu 14 grudnia 2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy tradycyjnie zostało zorganizowane coroczne spotkanie wigilijne. Pachnąca igliwiem i świątecznymi potrawami placówka zachęcała do wzięcia udziału w uroczystości, a klimatycznie przybrany ozdobami dom witał zaproszonych gości. Uczestnicy ŚDS jak co roku bowiem, wykazali się niezwykłymi talentami z zakresu rękodzieła artystycznego przygotowując przepiękne ozdoby, dekoracje i upominki dla gości.

Na stole tradycyjnie gościł śledź w kilku odsłonach, barszcz, pierogi i inne aromatyczne potrawy. Opłatek przypominał o wartościach jakimi są, umiejętność dzielenia się i pojednania, a pozostawione pod choinką prezenty wywoływały na twarzach obdarowanych radość. Kolędowaliśmy i celebrowaliśmy magię świąt, każdy na swój własny sposób, a jednak wspólnie. Podniosłości spotkaniu nadała wizyta naszych przyjaciół z Urzędu Dzielnicy: Pana Burmistrza Antoniego Pomianowskiego i Radnych Dzielnicy -  Pani Anny Polarczyk  i Pana Krystiana Malesy. Niezwykle miło było nam również gościć przedstawiciela Policji - naszego dzielnicowego- asp sztab. Pana Piotra Sztukę. Wigilijne spotkanie nie mogło się jednak odbyć bez naszej ośrodkowej rodziny, dlatego też z przyjemnością przy świątecznym stole zasiedli z nami: Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów – Pan Marek Pawlęga, Zastępca Dyrektora - Pani Mariola Aleksandrowicz i Główny Księgowy – Pani Elżbieta Szych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates