Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

13.02.2018 r. Wenecki bal karnawałowy w Dziennym Domu Pomocy Społecznej

Karnawał to okres hucznej zabawy i wielkiego świętowania. Właśnie z tego powodu we wtorek 13 lutego br., w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. J. Cybisa 7, odbył się bal karnawałowy. W tym roku w balu uczestniczyli też Pan Marek Pawlęga - dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów, Pani Mariola Aleksandrowicz - zastępca dyrektora, Pan Lech Miodek i Pan Sławomir Kulesza – byli dyplomaci polskich placówek dyplomatycznych w Ameryce Południowej oraz goście z Dziennego Domu dla Osób Starszych z Dzielnicy Wilanów.

W roku bieżącym seniorzy wybrali się w podróż do karnawałowej Wenecji. Seniorzy mieli okazję zaprezentować siebie w wytwornych strojach oraz maskach w stylu weneckim. Wśród uczestników balu królowały stroje w tonacji bordowej, złotej oraz wszystkich odcieniach różu. Panie dobierały maski do koloru sukni i dodatków. Panowie wystąpili w szykownych garniturach oraz maskach, które dodawały im tajemniczości i anonimowości, tak, jak w XIII wieku w Wenecji.

Tegoroczny bal karnawałowy rozpoczął się polonezem, w wykonaniu wszystkich uczestników oraz zaproszonych gości. Na sali balowej królowały włoskie przeboje oraz niezastąpione polskie szlagiery karnawałowe. Po raz kolejny seniorzy pokazali, że są świetnymi tancerzami, potrafiącymi czerpać radość z życia na każdym jego etapie. Tegoroczny bal przejdzie
do historii jako niezwykle udany.

Składamy serdeczne podziękowania DJ Mariuszowi, który po raz kolejny, zaprezentował kunszt wspaniałej oprawy muzycznej tego karnawałowego spotkania.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates