Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Wielkanoc w Środowiskowym Domu

W dniu 29 marca 2018 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się oczekiwane przez wszystkich Spotkanie Wielkanocne. Udekorowany tulipanami, żonkilami i bukszpanem Dom przypominał, że zbliża się wiosna. Stoły uginały się pod ciężarem własnoręcznie przygotowanych przez uczestników i personel świątecznych potraw. Dla Naszych „domowników” nie istnieje bowiem pojęcie  - niemożliwe.

Prowadzone w placówce treningi kulinarne zaowocowały przygotowaniem tradycyjnych, jak i nowatorskich świątecznych potraw. Żółto-zielona oprawa stołu podkreślała atmosferę Wielkanocy, jajka w różnych odsłonach przypominały, że rozpoczyna się NOWY CZAS. Czas wiary, nadziei i miłości, nie tylko w Boga, ale również a może przede wszystkim w naszym ludzkim wymiarze w siebie i drugiego człowieka. Z takim przesłaniem, rodzinno-przyjacielskim rozpoczęliśmy celebrowanie uroczystości, nie zapominając, że okres przedświąteczny był czasem cierpliwości, pokory i bardzo wytężonej pracy dla nas wszystkich.

Podniosłości spotkaniu nadała jak zawsze wizyta naszych gości z Urzędu Dzielnicy: Przewodniczącego Rady Dzielnicy Ursynów Pana Michała Matejki, Zastępców Burmistrzów Dzielnicy, Pana Piotra Zalewskiego, Pana Antoniego Pomianowskiego, Pana Rafała Miastowskiego, Zastępcy Przewodniczącego Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Pomocy Rodzinie  - Pana Krystiana Malesy oraz Radnych - Pani Anny Polarczyk i Pani Teresy Jurczyńskiej - Owczarek. W Wielkanocnym Spotkaniu uczestniczyli również: Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów – Pan Marek Pawlęga, Główny Księgowy – Pani Elżbieta Szych, kierownicy działów  – Pani Beata Oliwa i Pani Violetta Labut – Stępień, Kierownik Dziennego Domu Pomocy Społecznej – Pani Lucyna Pieszyńska - Gąsiorowska , oraz koordynator Działu Pomocy Środowiskowej i Usługowej – Pani Anna Walewska. Do grona zacnych gości dołączyli także członkowie rodzin uczestników naszego domu. W ramach podziękowania za obecność i ofiarowaną przyjaźń Wszyscy goście zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez uczestników Domu ceramicznymi pamiątkami. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę i udział w Wielkanocnym Spotkaniu.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates