Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Koncert patriotyczny w Dziennym Domu

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w środę, 25 kwietnia br. do Dziennego Domu Pomocy Społecznej zawitali wspaniali artyści: Pan Andrzej Czajkowski i Pani Anna Kurpińska. Uczestnikami koncertu byli zarówno seniorzy Dziennego Domu Pomocy Społecznej, jak i młodsze pokolenie – dzieci z Przedszkola nr 55 przy ul. J. Cybisa 1. 

W repertuarze koncertu niepodległościowego znalazły się utwory, które były muzyczną i wokalną narracją polskich zmagań o wolność na przestrzeni ostatniego stulecia. Młodszemu pokoleniu przybliżone zostały piosenki patriotyczne, a dla pozostałych uczestników koncertu były przypomnieniem wydarzeń, które są tak ważne w historii Polski.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates