Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Warsztaty międzypokoleniowe z przedszkolakami

 

 

W środę 16 maja 2018 r., uczestnicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej wspólnie z dziećmi z Przedszkola nr 55, przy ul. J. Cybisa 1, uczestniczyli w warsztatach artystycznych.

Seniorzy Dziennego Domu oraz przedszkolaki własnoręcznie wykonali wiosenne motyle z kolorowego kartonu i papieru. Dzieci z dużą uwagą i przejęciem wycinały przygotowane wcześniej przez seniorów elementy, potrzebne do wykonania pracy. Z wielkim zaangażowaniem przyklejały wycięte elementy na kolorowy karton, tworząc tym samym ciekawe, bardzo kolorowe, wiosenne motyle.   

Składamy serdeczne podziękowania pracownikom Przedszkola nr 55, przy ul. J. Cybisa oraz przedszkolakom za stworzenie miłej, międzypokoleniowej atmosfery podczas spotkania.  

 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates