Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Sierpień w ŚDS upłynął w atmosferze odpoczynku i twórczej pracy.

Zgodnie z wcześniejszymi planami uczestnicy Ośrodka Wsparcia 13.08.2018 r. wzięli udział w I Konkursie Ortograficznym organizowanym przez ŚDS Ursus. Reprezentanci Ursynowa stawili czoła dużemu wyzwaniu gdyż poziom trudności zadania był wysoki. Obecnie oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu.

Ponadto w sierpniu, z przyjemnością grupa piechurów i rowerzysta uczestniczyli w XIV Rajdzie Pieszym i Rowerowym „Szlakiem Puszczy Kampinowskiej”. Rajd odbył się 29 sierpnia, towarzyszyła mu słoneczna pogoda i dobre nastroje uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy z województwa mazowieckiego. Organizatorzy przedsięwzięcia tj. ŚDS w Łubcu, z niezwykłą uprzejmością i serdecznością przyjęli wszystkich zainteresowanych oraz przygotowali prowiant na drogę i obiad dla uczestników rajdu.

Prawdziwą „wisienką na torcie” spotkania w Łubcu było jednak przedstawienie teatralne z niezwykłą grą aktorską uczestników samych gospodarzy.

Cały zespół wspierająco – aktywizujący oraz grupa zainteresowanych uczestników już dziś czeka na kolejną edycję rajdu.

W wolnych od podróży chwilach wszyscy domownicy z dużą przyjemnością oddawali się bez reszty arteterapii, a konkretnie rękodziełu spełniając się w roli jubilerów artystycznych.

Ta forma terapii doskonale się sprawdziła jako źródło wewnętrznej satysfakcji uczestników, metoda pracy nad ludzkimi słabościami oraz trening motoryczny.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates