Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Jesień w Środowiskowym Domu

 

Jesień w ŚDS została przywitana bardzo ciepło i serdecznie.

Po upalnym lecie uczestnicy z dużym entuzjazmem przyjęli propozycję wizyty na terenie  Rodzinnych Ogródków Działkowych na Ursynowie. Zachwyceni jesienią przywieźli ze sobą podarowane jabłka, tykwy i dynie, które posłużą do przygotowania pysznych dań i dekoracji. Uczestnicy urzeczeni symboliką jesienną wykorzystali motywy spadających liści do tworzonych przez siebie prac ceramicznych i udekorowali własnoręcznie przygotowane talerzyki różnego rodzaju motywami roślinnymi, ale głównie właśnie liśćmi.

Harmonogram imprez organizowanych poza codziennie obowiązującym planem dnia, był dla całego zespołu wspierająco-aktywizującego oraz podopiecznych bardzo napięty. Chętni w ramach filmoterapii 11.09.2018 r. skorzystali z seansu w kinie i obejrzeli ekranizację książki „Dywizjon 303”, 19.09.2018 r. odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy na Woli i wzięli udział w imprezie „Cała nasza Polska na ludowo”, gdzie mogli śpiewać i tańczyć przy muzyce folkowej oraz przypomnieć sobie ważne wydarzenia historyczne naszego kraju. 

Bardzo ważnym wydarzeniem dla uczestników było jednak rozstrzygnięcie I Konkursu Ortograficznego organizowanego w zeszłym miesiącu przez ŚDS w Ursusie. 27.09.2018 r. placówka ta zaprosiła wszystkich zainteresowanych do wspólnego świętowania imprezy okolicznościowej pod nazwą- Jesień na Prawniczej – podczas, której ogłoszono wyniki konkursu. Uczestniczka Ośrodka Wsparcia przy ul. Pachnącej otrzymała wyróżnienie w naprawdę trudnym dyktandzie, co napawa nas dumą.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates