Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie z wolontariuszami

 

W dniu 07.12.2018 r. odbyło się spotkanie z wolontariuszami angażującymi się w pomoc na rzecz klientów Ośrodka Pomocy Społecznej.

W roku 2018  nasi wolontariusze działali na rzecz: rodzin a w szczególności dzieci i młodzieży, osób starszych i niepełnosprawnych oraz osób bezdomnych. Ponadto pomagali w organizacji seminarium, udzielali wsparcia psychologicznego oraz uczestniczyli w zajęciach Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla osób starszych oraz Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób w kryzysie psychicznym.

Po przywitaniu gości  nastąpił występ muzyczny Oli i Olka- uczestników warsztatów muzycznych Im Rok Scena działających przy Domu Kultury SMB „Imielin”. Młodzi artyści zaprezentowali różnorodny repertuar utworów muzycznych- niektóre z nich były ich autorstwa. Świetne wykonanie oraz dobry kontakt z publicznością przyczyniły się do wspaniałej atmosfery spotkania.

Po występie muzycznym nastąpił czas na podziękowania za dotychczasową współpracę, które złożyła kadra kierownicza Ośrodka oraz pracownicy socjalni. Wolontariusze otrzymali również wyrazy wdzięczności w formie drobnych upominków. Ostatnim punktem spotkania był poczęstunek, w trakcie którego wolontariusze mieli możliwość lepiej się poznać oraz podzielić się doświadczeniami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy współpracowali z nami zarówno w tym roku jak i w poprzednich latach. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby poświecić swój czas i umiejętności na rzecz potrzebujących.

 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates