Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Dzień babci i dziadka w Dziennym Domu

 

We wtorek, 22 stycznia br. uczestników Dziennego Domu Pomocy Społecznej spotkała miła niespodzianka. Wykorzystując Dzień Babci i Dziadka, Pan Jakub Berent- zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursynów oraz Pan Marcin Czempiński- Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Świadczeń dla Dzielnicy Ursynów przybyli do siedziby Domu. Goście życzyli Seniorom zdrowia, aktywnej postawy oraz uśmiechu na każdy dzień Nowego Roku. Wszyscy uczestnicy otrzymali również upominki a placówka wzbogaciła się o zestaw do gry w Scrabble.

W imieniu uczestników i pracowników Dziennego Domu składamy serdeczne podziękowania dla Pana Burmistrza i Pana Naczelnika za pamięć o naszych Seniorach, za miłe życzenia i prezenty.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates