Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Aktywny rozwój X

 

Już po raz 10 realizujemy projekt dla młodzieży pod nazwą „Aktywny rozwój”. Działania podejmowane w pracy z młodzieżą mają na celu:

- wsparcie młodzieży przy podejmowaniu przemyślanych decyzji dotyczących wyboru drogi kształcenia, zawodu oraz planowania własnej kariery;

- rozwój umiejętności interpersonalnych i społecznych oraz wzmocnienie samooceny;

- zdobywanie nowych kompetencji i kwalifikacji poprzez ukończenie kursów i szkoleń.

Młodzież będzie uczestniczyła w indywidualnie dobranych kursach zawodowych, szkoleniach specjalistycznych, wydarzeniach kulturalnych i sportowych (np. kino, koncert, strzelnica, gokarty) oraz będzie miała możliwość konsultacji indywidualnych z doradcami zawodowymi i psychologiem. 

Dodatkowo odbędą się różnego rodzaju zajęcia specjalistyczne. Spotkania będą służyć zmotywowaniu młodzieży do własnej aktywności i wzmocnieniu ich samooceny.

Zapraszamy do kontaktu osoby młode w wieku od 16 do 20 lat. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

Można się z nami skontaktatwać pod nr telefonu 22 545 91 70 lub 500 833 146 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates