Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

"Podaruj dzieciom kredkę"

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy realizuje projekt „Podaruj Dzieciom Kredkę” polegający na pozyskiwaniu od darczyńców artykułów szkolnych i przekazywaniu ich w formie „wyprawki szkolnej” potrzebującym dzieciom. Projekt realizowany jest od 01.09.2018 r. do 30.09.2019 r. i skierowany jest dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat nieobjętych programem rządowym „Dobry Start”, których rodziny korzystają z pomocy Ośrodka lub przebywają w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy ul. 6 Sierpnia 1/5.

I Ty możesz dołączyć do naszej inicjatywy i przekazać wszelkiego rodzaju artykuły szkolne (bloki, kredki, flamastry, długopisy, farby, krepiny, kleje, piórniki, nożyczki, linijki, stroje sportowe na zajęcia wychowania fizycznego itp.).
Organizowana inicjatywa zbiórki artykułów szkolnych, pomoże zabezpieczyć ważną dla dzieci potrzebę edukacji i socjalizacji.

Szczegółowych informacji udzielą Państwu pracownicy socjalni prowadzący projekt – Justyna Czapska i Katarzyna Bogucka pod numerem telefonu 22 544-12-35 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy :)

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates