Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeInformacje, Ogłoszenia
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Pomóż potrzebującym, wymień się ciepłem!

Urząd Dzielnicy Ursynów przyłączył się do społecznej akcji pomocowej „Wymiana ciepła”, która polega na dzieleniu się z osobami potrzebującymi ciepłymi ubraniami. Pierwsze ogólnodostępne wieszaki pojawiły się przy Urzędzie Dzielnicy Wola i Ochota. Teraz czas na Ursynów.

Przy wejściu do ursynowskiego Ratusza, w podcieniu od strony parkingu stanął namiot „Wymiany Ciepła”.  Na zainstalowanym wewnątrz namiotu wieszaku można zostawiać niepotrzebne, ciepłe ubrania. Przydać może się wszystko: swetry, kurtki, czapki, szaliki, polary i rękawiczki. Zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

To świetny czas na zrobienie zimowych porządków w szafach. Jeśli mają Państwo rzeczy, które wiszą w szafie i są nikomu niepotrzebne, zachęcamy do zostawienia ich na naszym wieszaku, z którego zupełnie bezpłatnie mogą wziąć je najbardziej potrzebujący.

Wspólnie pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na los osób ubogich i bezdomnych.

Wieszak dostępny jest 24h na dobę. 

Zapraszamy do pomagania!

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates