Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeProjektyDobra Marka - Aktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie kończące projekt „Aktywny rozwój VIII”

W dniu 17 grudnia 2017 r. w studio kulinarnym Polish Your Cooking odbyło się spotkanie podsumowujące i kończące projekt dla młodzieży „Aktywny rozwój VIII”. Po raz pierwszy w historii projektu, ponieważ była to ósma edycja, spotkanie zorganizowano poza siedzibą Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. 

 

W spotkaniu wzięli udział:  Dyrektor Ośrodka Pani Mariola Aleksandrowicz,  Kierownik Działu Pomocy Specjalistycznej Pani Sylwia Zielińska, pan Mateusz Jankowski pełniący w projekcie rolę opiekuna grupy, pracownicy Zespołu Rozwoju Zawodowego oraz beneficjenci projektu wraz z rodzicami. Spotkanie w całości było prowadzone przez młodzież uczestniczącą w projekcie „Aktywny rozwój VIII” przy wsparciu opiekuna grupy. 

Wyjątkowość tego spotkania stanowiło przygotowanie przez młodzież całej oprawy organizacyjnej i kulinarnej. Młodzież wraz z pracownikami Zespołu Rozwoju Zawodowego przygotowywała potrawy kulinarne na 2 godziny przed spotkaniem kończącym, pod okiem doświadczonego kucharza ze szkoły kulinarnej Polish Your Cooking. 

 

Rozpoczęto spotkanie od powitania wszystkich  przez pracownika Zespołu Rozwoju Zawodowego Agatę Kuszewską. Pałeczkę przejęły dwie beneficjentki projektu Marta Jaczewska i Weronika Szałowska, które były prowadzącymi do końca spotkania. W dalszej kolejności pokazano prezentacją multimedialną, przedstawiającą działania podejmowane  w ramach realizacji projektu. Następnie odbył się krótki quiz połączony z prezentacją na temat realizowanego projektu. Każdy uczestnik spotkania mógł brać w nim udział. W dalszej części wszyscy beneficjenci projektu opowiadali o swoich doświadczeniach związanych z uczestnictwem w kursach oraz spotkaniach grupowych. Głos zabrali także: Dyrektor Ośrodka i Kierownik Działu Pomocy Specjalistycznej, którzy z dużą wrażliwością i zrozumieniem dla sensowności realizowania w/w projektu podzielili się swoimi obserwacjami i wrażeniami.

Punktem kulminacyjnym było dokonane przez Dyrektora Ośrodka – Panią Mariolę Aleksandrowicz wręczenie upominków  oraz osobistych gratulacji. Atmosfera i oprawa świąteczna były fantastyczne. Widoczne były relacje wśród uczestników projektu, pomiędzy którymi wytworzyły się przyjacielskie więzi i chęć wzajemnej pomocy. Spotkanie pokazało jak młodzież, przy odrobinie wsparcia potrafi działać zespołowo i ze wspaniałym efektem. 

Spotkanie zakończyło się degustacją potraw przygotowanych przez młodzież. 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates