Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeProjektyDobra Marka - Aktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

"Odważni Przełamują Stereotypy" - aktualizacja wrzesień

We wrześniu odbyły się warsztaty rozwoju osobistego z zakresu komunikacji i asertywności, budowania pewności siebie oraz organizacji i zarządzania czasem. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i zostały wysoko ocenione przez uczestników. 

W najbliższym czasie odbędą się warsztaty radzenia sobie ze stresem, podczas których odbiorcy poznają techniki relaksacyjne oraz warsztaty umiejętności wychowawczych, których celem będzie zwiększenie wiedzy w zakresie skutecznych metod wychowawczych oraz  nabycie umiejętności stawiania granic w relacjach z dziećmi. 

Na bieżąco odbywają się indywidualne spotkania uczestników z coachami. Uczestnicy są motywowani do podejmowania różnych aktywności. Mają wyznaczane cele i zadania do realizacji. 

W ramach projektu podpisana została umowa na świadczenie opieki nad dziećmi podczas odbywania się zajęć dla Uczestników, którzy zgłosili taką potrzebę oraz prowadzone są konsultacje prawne.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji na temat projektu zapraszamy do Biura Projektu w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy ul. J. Cybisa 6 lub kontakt telefoniczny: 22 545 91 71, 518 729 586.

 

Koordynator Projektu
Beata Kanarska

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates